بنیاد دانش

گزارش عملکرد آبان ماه 1400 بنیاد دانش منتشر شد

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

در راستای شفاف‌سازی و ارائه گزارش برای عملکرد موسسه بنیاد دانش، گزارش ماهانه آبان 1400 موسسه بنیاد دانش منتشر شده است. این گزارش شامل اطلاعات فعالیت‌ها و عملکردهای بنیاد دانش در نمایندگی‌های مختلف است. بنیاد دانش با بهره‌گیری از منابع موجود و مشارکت‌های مردمی و جذب همیاران تخصصی، تلاش دارد زیرساخت‌های کاملی برای ارائه حمایت‌های تحصیلی و مکمل‌های آن ارائه دهد. بنیاد دانش از شما دعوت می‌کند برای کسب اطلاعات بیشتر ادامه مطلب را بخوانید.

گزارش ماهانه آبان موسسه بنیاد دانش در سال 1400

از جمله اهداف موسسه خیریه بنیاد دانش به‌وجود آوردن فرصت‌های شغلی با بهبود زیرساخت‌های تحصیلی است. بنیاد دانش با کمک‌های مردمی و با جذب همیاران تخصصی به تامین منابع بلند مدت فکر می‌کند. این موضوع می‌تواند با ایجاد فضاهای بهتر تحصیلی به کودکان و نوجوانان مستعد و کم‌برخوردار کمک کند تا زمینه‌های مناسب رشد و توسعه فردی، خانوادگی و اجتماعی را تجربه کنند. ایجاد بستر مناسب برای مسیرهای آموزشی و یادگیری، می‌تواند آینده‌ای بهتر را برای این کودکان و نوجوانان رقم بزند.

ارائه گزارش جامع ماهانه از طرف موسسه بنیاد دانش جهت شفاف‌سازی و اطمینان سازی مخاطبان و همراهان است. در گزارش ماهانه آبان 1400 می‌توانید عملکرد بنیاد دانش در آبان ماه را بخوانید و به طور کامل با فعالیت‌های واحدهای مختلف مجموعه همچون واحد حمایت تحصیلی، واحد حرفه‌آموزی و اشتغال و همچنین کمیته مشاوره و استعدادیابی و… آشنا شوید.

از دیگر مطالب موجود در این گزارش دستاوردهای آبان ماه است. همچنین می‌توانید نگاهی آماری به عملکرد بنیاد دانش داشته باشید و ارزش خدمات بنیاد دانش را ببینید. در ادامه واحد مشاوره و استعدادیابی بنیاد دانش به طور کامل معرفی شده است.

در انتهای این گزارش داستانی جالب از موفقیت یکی از بورسیه‌های بنیاد دانش را بخوانید و قسمتی از اتفاقات زندگی‌اش را از زبان خود او بشنوید. کافی است روی گزارش جامع آبان ماه 1400 بنیاد دانش کلیک کنید و آن را بخوانید.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_btn label=”مطالعه گزارش آبان ماه” link=”url:https%3A%2F%2Fmag.bonyaddanesh.org%2Faban-monthly-report-bonyaddanesh%2F” align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22_chrome_toolbar%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی