بنیاد دانش

تفاهمنامه جذب نخبگان بنیاد دانش با موسسه آیریسک

بنیاد دانش و موسسه آیریسک تفاهمنامه جذب نخبگان بنیاد دانش را امضا کردند.
به گزارش روابط عمومی بنیاد دانش؛ این بنیاد در راستای حمایت از استعدادها (با تمرکز بر استعدادهای کم برخوردار و فاقد سرپرست موثر)، با موسسه آیریسک به عنوان مرجع آموزش، اطلاع‌رسانی، تولید محتوا، برگزاری آزمون و چاپ کتاب‌های تخصصی المپیاد، تفاهمنامه همکاری امضاء کرد.
این تفاهمنامه با هدف هم افزایی و تعامل طرفین در ارائه خدمات آموزشی متقابل در راستای بهره گیری از شیوه‌های نوین آموزش و راهکارهای موثر راهبری تربیتی، به منظور ایجاد بستر مناسب رشد و توسعه استعدادها و توانمند سازی تحصیلی آنان است.
موسسه آیریسک؛ با هدف نگاه خوب به آینده، قدرت حل مشکلات، تقویت گفتگوهای سازنده و پرورش تفکر چند بعدی، از سال ۱۳۸۶ در سطح ملی فعالیت خود را آغاز نموده و تا کنون مدال‌آوران بسیاری را در سطح ملی و بین المللی برای مسابقات مختلف پرورش داده است. این مجموعه در زمینه مشاوره و برنامه‌ریزی برای ایجاد ساختار المپیادی در مدارس، مراکز سمپاد، ادارات آموزش و پرورش و نیز آموزش مشاور و مدرس متخصص المپیاد فعالیت می‌نماید.جذب نخبگان بنیاد دانش
از مهمترین مفاد مهم این تفاهمنامه می توان به؛ همکاری طرفین در جذب، آموزش و حمایت از استعدادهای کم برخوردار، حمایت بنیاد از دانش آموزان المپیادی کم برخوردار آیریسک، همکاری آیریسک در معرفی و آموزش نیروی انسانی داوطلب بنیاد، اشاره نمود.
بنیاد دانش با هدف استعدادیابی و حمایت از کودکان بی سرپرست دارای استعداد، توسط جمعی از نیکوکاران فرهیخته، نواندیش و اساتید دانشگاه؛ در راستای حمایت و هدایت تحصیلی، اعطای بورسیه و توانمندسازی دانش آموزان مستعد بی بضاعت (در مقاطع ابتدایی، متوسطه اول، متوسطه دوم و دانشگاه) راه اندازی شده است. این مجموعه از سال 1393 با اخذ مجوز رسمی از وزارت کشور در استانهای تهران، سیستان و بلوچستان و خوزستان فعالیت خود را آغاز نموده است.
لازم به ذکر است که، بنیاد دانش حمایت از رشد و توسعه فردی، خانوادگی و اجتماعی دریافت کنندگان بورسیه، را زمینه ساز دستیابی به مدارج عالی علمی و حرفه‌ای و خوداتکایی آنان در زندگی اجتماعی می داند.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی