بنیاد دانش

گزارش عملکرد سال 1400 بنیاددانش

موسسه بنیاد دانش با هدف شفاف‌سازی و اعتمادسازی، هر سال گزارش فعالیت‌ها و عملکردهای انجام شده در طی سال را منتشر می‌کند. گزارش‌هایی که سالانه ارائه می‌شود؛ شامل فعالیت‌های واحدها و بخش‌های مختلف بنیاد دانش در نمایندگی‌های خود در شهر‌های مختلف هستند. در این مطلب به مرور خلاصه‌‌ای از گزارش سال 1400 می‌پردازیم. شما می‌توانید برای مطالعه گزارش عملکرد سال 1400 بنیاددانش روی دکمه پایین صفحه کلیک کنید.

هدف بنیاد دانش ارتقای سطح کیفیت تحصیلی بورسیه‌ها و کاهش دغدغه‌های مختلف آن‌هاست. بنیاد دانش تلاش دارد کمک‌های مردمی را برای شکوفایی استعدادها و کاهش مشکلات دانش‌آموزان نیازمند، با خود همراه سازد. فعالیت‌های بنیاد دانش در گرو کمک‌های مالی مردمی و همکاری همیاران نیکوکار از قشرهای مختلف همچون معلمان، پزشکان، مشاوران و … است. این موسسه با پشتکار و تلاش فراوان سعی دارد در چارچوب شرایط بومی ایران و بر اساس ارزش‌های اخلاقی به دانش آموزان مستعد و نیازمند یاری دهد، و تلاش می‌کند تا ضمن تعامل با مخاطبان، در پر کردن خلأهای موجود در زندگی دانش‌آموزان بورسیه بنیاد کمک‌رسانی داشته باشد.

در لینک زیر می‌توانید گزارش عملکرد سال 1400 بنیاددانش را دانلود کنید.

بنیاد دانش با حمایت از فرزندان مستعد اما نیازمند، فردایی پُر امید را به ارمغان می آورد.
موسسه خیریه همیاران توسعه دانش تحت برند بنیاد دانش توسط جمعی از خیرین نیکوکار و اساتید دانشگاهی در زمینه حمایت و هدایت تحصیلی و همچنین توانمندسازی دانش آموزان محروم از نعمت پدر و بی بضاعت اما با استعداد در سال ۱۳۹۳ به ثبت رسید.
این بنیاد با اخذ مجوز رسمی از وزارت کشور به شماره ۲۹۲۵۰ بعنوان یک موسسه خیریه ملی در استان های تهران، سیستان و بلوچستان، خوزستان، هرمزگان و بوشهر فعالیت می‌کند

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی