بنیاد دانش

تقدیر از بورسیه‌های بنیاد دانش در روز دانش‌‌آموز

در تاریخ 13 آبان ماه دفتر نمایندگی موسسه بنیاد دانش در شهر تهران مراسمی را برای تقدیر از بورسیه‌های بنیاد دانش در روز دانش‌‌آموز برگزار کردند. روز پنج‌شنبه از دانش‌آموزان بورسیه موسسه بنیاد دانش به مناسبت روز دانش‌آموز تقدیر به عمل آمد. در این مراسم که با حضور ۵۵ بورسیه بنیاد دانش و مدیران و کارشناسان دفتر نمایندگی بنیاد دانش در تهران برگزار شد با اهدای هدایایی به دانش‌آموزان از تلاش و کوشش آن‌ها در پیمودن مسیر آموختن قدردانی شد.

 

.

در اوایل شروع سال تحصیلی دفتر نمایندگی بنیاد دانش در تهران برای ۵۵ بورسیه خود در این شهر بسته لوازم‌التحریر و کیف تهیه و همراه با لوح‌تقدیر به آنان تقدیم کرد. دانش‌آموزان فراوانی با شروع همه‌گیری کرونا نتوانستند از کلا‌س‌های آموزشی به خوبی بهره‌مند شوند، چرا که پیش‌نیاز حضور در این کلاس‌ها داشتن امکانات اتصال به اینترنت و وسایل ارتباط الکترونیکی هوشمند مانند تبلت یا لپ‌تاپ است. بنیاد دانش برای آنکه این دانش‌آموزان از فرصت تحصیل برخوردار باشند در مراسم روز دانش آموز با اهدای ۹ تبلت به بورسیه‌های خود در تسهیل شرایط برای تحصیل آنان را همیاری کرد. در این صفحه می‌توانید اخبار رسمی ترک تحصیل کودکان در دوران کرونا را مطالعه کنید.

همچنین تعدادی تبلت به بورسیه‌های شعبه سراوان اهدا شد که در این خبر می‌توانید توضیحات تکمیلی آن را مطالعه کنید.

در روز دانش‌آموز نیز برنامه و مراسمی با حضور 55 بورسیه بنیاد دانش و مدیران و کارشناسان موسسه بنیاد دانش در تهران برگزار شد و در طی این مراسم از بورسیه‌های بنیاد دانش در روز دانش‌‌آموز تقدیر به عمل آمد.

شما می‌توانید برای اطلاع از آخرین اخبار و رویدادهای شعب بنیاد دانش به بخش اخبار مجله بنیاد دانش مراجعه کنید

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی