بنیاد دانش

تقدیر از بورسیه‌‌های بنیاد دانش در دفتر زاهدان

روز یکشنبه ۳۰ آبان‌ ماه ۱۴۰۰ تقدیر از بورسیه‌‌های بنیاد دانش در دفتر زاهدان انجام شد و هدایایی به آن‌ها تقدیم شد. در ادامه مطلب می‌توانید مشروح خبر را بخوانید.
 

تقدیم هدایا و تقدیر از بورسیه‌های بنیاد دانش در نمایندگی زاهدان

 تقدیر از بورسیه‌‌های بنیاد دانش در جلسه‌ای با حضور مدیر عامل ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره)، مدیر کل آموزش و پرورش استان و مدیر کل ستاد اجرایی فرمان امام (ره) و روسای آموزش و پرورش در دفتر مدیر کل آموزش و پرورش استان، از بورسیه‌های برتر بنیاد دانش دفتر نمایندگی زاهدان با اهدای لوح تقدیر و جوایز نقدی تقدیر شد. ستاد اجرایی فرمان حضرت امام (ره) با اهدای هدیه به بورسیه‌های بنیاد دانش از زحمات و رویکرد این بنیاد در حمایت تحصیلی از دانش‌آموزان مستعد حاشیه شهر زاهدان قدردانی کرد.
 
 
تقدیر از بورسیه‌ها

برای اطلاع از سایر رخدادهای بنیاد درشعب شهرهای مختلف می‌توانید به بخش اخبار  مجله بنیاد دانش مراجعه کنید تا در جریان آخرین رخدادها قرار بگیرید.

بنیاد دانش در سال ۱۳۹۳ تاسیس شده است و هدف از ایجاد آن حمایت تحصیلی و حمایت‌های جانبی و مکمل در جهت فراهم شدن شرایط تحصیل برای دانش‌آموزان با استعداد است. دانش آموزانی که علارغم برخورداری از حق آموزش، به دلایل مختلف شرایط مساعدی برای تحصیل ندارد. بنیاد با ایجاد بستری مناسب برای این دانش‌آموزان، امکان تحصیل و یادگیری را برای آن‌ها میسر می‌کند. بنیاد دانش موسسه‌ای عام‌المنفعه و مردم نهاد است و با تکیه بر مشاوره مشاوران تخصصی و برجسته در جهت شکوفایی استعداد دانش‌آموزان اقدامات خود را سازماندهی می‌کند.

استعداد در بنیاد دانش به معنی استعدادهای تحصیلی، استعدادهای خاص و استعدادهای حرفه‌ای است و در کنار آن پشتکار و تلاش برای یادگیری نیز ویژگی است که بنیاد به آن اهمیت می‌دهد. در بنیاد دانش با توجه به استعداد هر دانش‌آموز و شرایط بازار کار ایران بهترین حرفه، رشته و مهارت برای یادگیری هر دانش‌آموز به‌صورت شخصی در نظر گرفته شده و تنها تحصیل در دانشگاه اولویت ندارد. ورود به بازار کار و درآمدزایی از مهارت و حرفه‌ای مطابق با توانایی‌های هر دانش‌آموز هدف نهایی بنیاد است که با آموزش سنجیده و بر اساس تست‌های مرتبط با شخصیت و هوش انجام می‌شود. بنیاد دانش با این اقدامات برای توانمند کردن نیروی کار تخصصی و در جهت رشد و پیشرفت جامعه قدم برمی‌دارد.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی