بنیاد دانش

گزارش عملکرد آذر ماه 1400 بنیاد دانش منتشر شد

 

موسسه بنیاد دانش با هدف شفاف‌سازی و اعتمادسازی، هر ماه گزارش فعالیت‌ها و عملکردهای انجام شده در طی ماه را منتشر می‌کند. گزارش‌هایی که ماهانه ارائه می‌شود؛ شامل فعالیت‌های کمیته‌ها و بخش‌های مختلف بنیاد دانش در نمایندگی‌های خود در شهر‌های مختلف هستند. در این مطلب گزارش عملکرد آذر ماه 1400 بنیاد دانش است. شما می‌توانید برای مطالعه سایر گزارشات به بخش اخبار مجله بنیاد دانش مراجعه کنید.

فصل‌های مختلف گزارش عملکرد آذر ماه 1400 بنیاد دانش

گزارش ارائه شده در آذر ماه امسال شامل فعالیت‌ها و عملکرد موسسه بنیاد دانش در این ماه است. موسسه بنیاد دانش تلاش دارد به طور مستمر همراهان بنیاد دانش را در جریان آخرین اخبار و اتفاقاتی که در موسسه اتفاق می‌افتد، قرار دهد. در این گزارش درباره

  • عملکرد بنیاد دانش در آذر ۱۴۰۰
  • دستاوردهای آذر ۱۴۰۰
  • نگاه آماری به عملکرد بنیاد دانش
  • ارزش خدمات بنیاد دانش
  • معرفی واحد حمایت مکمل
  • داستان زندگی یک بورسیه

می‌خوانیم. در هر بخش فعالیت‌ها، نتایج، شفافیت‌های مالی به طور کامل توضیح داده شده است. در آخر این گزارش شما می‌توانید داستان موفقیت یکی از بورسیه‌های تحت حمایت بنیاد دانش را بخوانید. همچنین درباره یکی از کمیته‌های فعال بنیاد دانش به نام کمیته حمایت‌های مکمل نیز توضیح داده شده است. شما می‌توانید با کلیک بر روی گزارش آذر ماه ۱۴۰۰ بنیاد دانش آن را مطالعه نمایید.

هدف بنیاد دانش ارتقای سطح کیفیت تحصیلی بورسیه‌ها و کاهش دغدغه‌های مختلف آن‌هاست. بنیاد دانش تلاش دارد کمک‌های مردمی را برای شکوفایی استعدادها و کاهش مشکلات دانش‌آموزان نیازمند، با خود همراه سازد. فعالیت‌های بنیاد دانش در گرو کمک‌های مالی مردمی و همکاری همیاران نیکوکار از قشرهای مختلف همچون معلمان، پزشکان، مشاوران و … است. این موسسه با پشتکار و تلاش فراوان سعی دارد در چارچوب شرایط بومی ایران و بر اساس ارزش‌های اخلاقی اسلامی به دانش آموزان مستعد و نیازمند یاری دهد، و تلاش می‌کند تا ضمن تعامل با مخاطبان، در پر کردن خلأهای موجود در زندگی دانش‌آموزان بورسیه بنیاد کمک‌رسانی داشته باشد.

 

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی