بنیاد دانش

گزارشی از خدمات کلینیک سیار دندان‌پزشکی بایودنت به بورسیه‌های اهواز

کلینیک سیار دندان‌پزشکی بایودنت این بار در اهواز، با موسسه بنیاد دانش همکاری دارد. خدمات دندان‌پزشکی بایودنت برای دانش‌آموزان اهواز از تاریخ 25 دی ماه لغایت 4 بهمن ماه ارائه گردید. فعالیت‌ها در این طرح علاوه بر مباحث درمانی، و ارائه خدمات دندان‌پزشکی، در حوزه آموزش و پیشگیری هم است. در این طرح با مخاطب قرار دادن دانش‌آموزان، علاوه‌بر آموزش‌های مربوطه، بسته های‌سلامت‌اوی لوازم مورد نیاز بهداشت دهان و دندان به صورت رایگان ارائه می‌شود.

خدمات کلینیک سیار دندان‌پزشکی بایودنت در اهواز

در این طرح 14 دندان‌پزشک و 5 مرکز رادیولوژی به‌صورت افتخاری با بنیاد دانش همکاری نمودند. ارزش خدمات ارائه شده، بالغ بر نود و نه میلیون تومان برآورد شده است. لازم به ذکر است این خدمات با مشارکت انجمن خیریه 14 معصوم (ع) اهواز صورت گرفته است. خدمات ارائه شده در طرح کلینیک سیار بایودنت در اهواز به شرح زیر است:

  • 115 مورد ویزیت
  • 115 مورد ترمیم
  • 10 مورد کشیدن دندان
  • 7 مورد عصب‌کشی
  • 3 مورد جرم‌گیری
  • 115 مورد رادیولوژی (opg)
  • 92 مورد اهدای کیف بهداشتی دنداپزشکی ( مسواک –خمیر دندان)
  •  92 مورد اهدای الکل

شرکت بایودنت با شرکت در طرح دندانیار که با همکاری و حمایت انجمن دندان‌پزشکی ایران اجرا می‌شود. با تجهیز کردن یک خودرو و تبدیل آن به یک کلینیک دندان‌پزشکی سیار، تلاش دارد علاوه‌بر همکاری با شبکه متخصصین حوزه بهداشت دهان و دندان، خدمات بهداشتی مربوطه را برای گروه‌های مختلف ارائه دهد. با توجه به این موضوع که هزینه دریافت این خدمات گران است، این طرح سعی دارد ضمن عملی کردن تعهدهای خود درباره مسئولیت‌های اجتماعی، خدمات دندان‌پزشکی را به صورت رایگان برای مردم کم‌برخوردار و محروم جامعه ارائه دهد.

همچنین شما می‌توانید برای اطلاع از سایر خدمات بنیاد دانش  در تمام شعب خود در حوزه پزشکی، دندان‌پزشکی و سایر موارد به بخش اخبار نمایندگی‌های بنیاد دانش در این مجله مراجعه کنید[/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_btn label=” گزارش معاینه دهان و دندان بورسیه‌ها را در خاش و سراوان بخوانید” link=”url:https%3A%2F%2Fmag.bonyaddanesh.org%2Fbiodent-and-bonyd%2F” align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22_chrome_toolbar%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی