بنیاد دانش

خدمات دندان‌پزشکی بایودنت برای بورسیه‌های اهواز

اهمیت به سلامت جسم و روان بورسیه‌های بنیاد دانش یکی از فاکتورهای مهمی است که بنیاد در سیاست‌های خود گنجانده است. در این راستا معاینات پزشکی مستمر از بورسیه‌های بنیاد به عمل می‌آید. خدمات دندان‌پزشکی بایودنت یکی از همین معاینات است که برای بورسیه‌ها در نظر گرفته شده. شما می‌توانید گزارشات مربوط به این اقدامات را در بخش اخبار مجله دانش دسته‌بندی اخبار نمایندگی‌ها مطالعه کنید. 

کانکس دندانپزشکی بایودنت جهت ارائه خدمات رایگان دندانپزشکی و همچنین تحویل بسته‌های سلامت دندان در اهواز مستقر شده است. با توجه به برنامه استراتژیک کمیته پزشکی و دندانپزشکی بنیاد دانش برای بورسیه‌ها، چکاپ و ارائه خدمات دندانپزشکی به بورسیه‌های بنیاد در نمایندگی اهواز به کمک دندانپزشکان نیکوکار ارائه می‌شود.

کانکس ارائه خدمات دندانپزشکی بایودنت در اهواز

کانکس دندانپزشکی بایودنت روز جمعه 24 دی ماه به سمت اهواز حرکت کرده است و از تاریخ 25 دی ماه لغایت 4 بهمن ماه خدمات دندانپزشکی ارائه می‌دهد. هدف از استقرار این کانکس، پیرو برنامه استراتژیک کمیته پزشکی، چکاپ و ارائه خدمات دندانپزشکی به بورسیه‌های بنیاد دانش در نمایندگی اهواز است.

هماهنگی‌های لازم برای ارائه خدمات دندانپزشکی رایگان به بورسیه‌ها توسط دندانپزشکان نیکوکار و بومی اهواز انجام شده است. با تلاش و پیگیری مددکاران اهواز از دو رادیولوژی، خدمات رایگان جهت عکس دندان دریافت گردید.
فعالیت کانکس دندانپزشکی بایودنت از امروز در اهواز آغاز شده است. برخی از عکس های ارسالی در حین ارائه خدمات در انتهای گزارش آورده شده است.

عکس های چکاپ دندانپزشکی در کانکس بایودنت

بنیاد دانش از پزشکان نیکوکار و سایر سازمان‌های مرتبط با بهداشت فردی و سلامتی دعوت می‌کند تا در خدمت‌رسانی در حوزه‌‌ی بهداشت و درمان به بورسیه‌ها به بنیاد دانش بپیوندند.

 

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی