بنیاد دانش

تفاهم‌نامه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌ و حرفه‌ای

امضای تفاهم‌نامه موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی

روز سه شنبه ۲۵ آبان ماه تفاهم‌نامه‌ای میان موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی آموزشگاه‌های آزاد فنی‌وحرفه‌ای مراقبت و زیبایی شمال و غرب تهران منعقد شد. سپس مدیرعامل بنیاد دانش، محمدعلی شرافت، کریم دلاویز، مشاور کمیته مهارت‌آموزی و کارآموزی بنیاد دانش و سیمین محمدباقری رئیس کانون انجمن صنفی در جلسه‌ای به گفت‌وگو نشستند.

این سند با هدف فراهم کردن شرایطی بهتر برای مهارت‌آموزی دانش‌آموزان مستعد و کم برخوردار از فرصت‌های آموزشی تحت پوشش ایجاد شده و هدف نهایی آن ایجاد مهارت لازم در شکل‌گیری شغل پایدار برای بورسیه‌های بنیاد دانش است.

موضوعات این تفاهم‌نامه شامل، برنامه‌ریزی و اجرای دوره‌های آموزشی عمومی و تخصصی مهارتی و مدیریتی برای بورسیه‌های بنیاد و همکاری متقابل بین دو موسسه در نیازسنجی، ارزیابی و آموزش و همچنین تدوین و بازنگری در ماژول‌های آموزشی است. همچنین اجرای آزمون‌های صلاحیت حرفه‌ای بین‌المللی در خصوص مشاغل مورد نیاز نیز بخش دیگری از موضوعات این تفاهم‌نامه است.

هدف از امضای تفاهم‌نامه موسسه بنیاد دانش و انجمن‌های صنفی جهت بهبود اوضاع و شرایط دانش‌آموزان نیازمند و مستعد بوده است. ایجاد این شرایط می‌تواند فرصتی برای این دانش‌آموزان باشد تا مهارت‌های لازم جهت یافتن و یادگیری شغلی پایدار باشد.

 
 

همچنین شما می‌توانید در صورت تمایل برای اطلاع از آخرین اقدامات و فعالیت‌های بنیاد دانش در راستای تسهیل مهارت‌آموزی بورسیه‌ها، به صفحه اخبار مجله بنیاد دانش  مراجعه کنید.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی