بنیاد دانش

امضای تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

بنیاد دانش به عنوان یک مؤسسه مردم‌نهاد که حامی دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد و کم‌برخوردار در سرتاسر ایران عزیز می‌باشد، همواره در تلاش بوده است تا با هدف ایجاد نوآوری و توسعه خدمات آموزشی برای بورسیه‌های خود، همکاری‌های متعددی را با مراکز علمی کشور داشته باشد. به همین منظور با افتخار اعلام می‌کنیم که پس از رای‌زنی‌ها و تنظیم جلسات متعدد در راستای پیشبرد اهداف علمی بنیاد، تفاهم‌نامه همکاری مشترک میان بنیاد دانش و «دانشگاه علم و فرهنگ» به عنوان یکی از مهم‌ترین مراکز علمی در سطح کشور امضاء شد.

این تفاهم‌نامه در روز شنبه، مورخ 1401/03/28 با حضور جناب آقای «دکتر سید سعید هاشمی» رئیس محترم دانشگاه علم و فرهنگ، «مهندس محمدعلی شرافت» رئیس محترم بنیاد دانش، جناب آقای «دکتر چاپی» قائم مقام مدیرعامل بنیاد دانش و جناب آقای «دکتر دلاویز» مدیر واحد حرفه‌آموزی و اشتغال بنیاد دانش، در دفتر مرکزی بنیاد دانش امضاء شد و به این ترتیب، طبق مفاد موجود در این تفاهم‌نامه «از این پس دانشجویان معرفی شده توسط دانشگاه علم و فرهنگ به عنوان همیار طلایی بنیاد، تحت حمایت‌های مالی و اجتماعی بنیاد دانش قرار خواهند گرفت». مهم‌ترین وجوه کمک‌های مالی و اجتماعی دانشگاه علم و فرهنگ از بورسیه‌های بنیاد دانش نیز به شرح ذیل خواهد بود :

1- فراهم نمودن شرایط استفاده از امکانات فضای فیزیکی دانشگاه.

2- فراهم نمودن شرایط استفاده از فضای مجازی و شبکه‌های اجتماعی مرتبط به دانشگاه.

3- طراحی، هدایت و فراهم‌نمودن زمینه همکاری تشکل‌های دانشجویی دانشگاه با بنیاد.

4- تشویق اساتید، دانشجویان و فارغ‌التحصیلان به منظور حمایت‌های تخصصی، اعتباری و مالی از برنامه‌ها و پروژه‌های انسان‌دوستانه بنیاد.

5- معرفی خدمات و نوآوری‌های بنیاد در حمایت‌های هدفمند از دانش‌آموزان نیازمند به جامعه دانشگاهی.

6- فراهم نمودن امکان انجام تحقیق و پژوهش در خصوص موضوعات کاربردی امور خیریه و حمایتی در قالب پایان‌نامه‌های کارشناسی ارشد و دکترا.

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش
تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

همچنین یکی از موضوعات اصلی در این تفاهم‌نامه، حمایت مالی و تخصصی از پایان‌نامه‌های تحصیلات تکمیلی در حوزه‌های مرتبط با امور خیریه و نیکوکاری است. به این ترتیب بنیاد دانش متعهد شده است تا در اجرای پروژه‌های پژوهشی مرتبط با اهداف این تفاهم‌‌نامه (پژوهش‌های اجتماعی) همکار دانشگاه علم و فرهنگ باشد.

در پایان لازم به ذکر است که بنیاد دانش همواره در تلاش خواهد بود تا در جهت توسعه امکانات آموزشی و علمی برای عزیزان بورسیه‌، ارتباط خود را با مراکز آموزشی کشور بیشتر از پیش ارتقاء دهد؛ به این امید که فرزندان مستعد و کم‌برخوردار ایران عزیز، با به روزترین امکانات و روش‌های آموزشی در سطح کشور تحصیل نمایند و به عنوان شخصیت‌های علمی آینده ایران، در جهت سرافرازی این مرز و بوم، گام بردارند.

تفاهم‌نامه همکاری میان دانشگاه علم و فرهنگ و بنیاد دانش

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی