بنیاد دانش

شماره تماس خیریه‌ها

در جهان امروزی، افراد نیازمند زیادی وجود دارند که کمکی کوچک از سوی دیگران نیز می­‌تواند تا حد زیادی آنها را شاد کند و گره از مشکلات زندگیشان، بگشاید. امروزه، اکثر این افراد توسط موسسات خیریه مختلف شناسایی شده‌­اند؛ از این رو افراد بسیاری به دنبال پیدا کردن شماره موسسه خیریه کمک به نیازمندان هستند که مورد تایید باشد و مطمئن باشند که کمک به این سازمان، می­تواند به منزله کمک بزرگی برای نیازمندان و افراد محتاج باشد. این کمک، نه تنها می­تواند دردی از این انسان­ها را درمان کند؛ بلکه منجر به ایجاد حال خوب برای فرد نیکوکار نیز می­شود.

نیکوکاری و کمک به افراد نیازمند، مانند تعاملی است که فرد را به سو زندگی بهتر و داشتن احساسات مثبت سوق می­دهد و از طرف دیگر، کمک زیادی برای ارتقا سطح زندگی افرادی است که نیاز به این کمک از سمت خیرین دارند. باید در نظر داشته باشید که نیکوکاری، علاوه بر احساس خوبی که برای افراد نیکوکار به وجود می­آورد؛ اثرات مثبت فراوانی نیز بر زندگی آنها می­گذارد که منجر به بهبود شرایط زندگی آنها نیز می­شود؛ از این رو، نیکوکاری اثر دوطرفه دارد و شرایط را برای افراد مرتبط، بهتر می­کند.

داشتن یک شماره خیریه مطمئن، افراد را ترغیب می­کند تا به صورت منظم، به سازمان­های کمک به نیازمندان و افراد محتاج، رسیدگی کنند و در جهت رفع نیازها و مواردی که مورد احتیاج آنها هستند؛ تلاش خود را به کار گیرند. از این رو، باید به دنبال شماره تلفن خیریه باشید که دغدغه‌­ای جز رفع نیازهای جامعه ندارد تا بتوانید در بهبود شرایط جامعه، به ویژه برای افراد محتاج، تلاش کنید و مطمئن باشید که این نتیجه این زحمات، چیزی جز به وجود آمدن شرایط بهتر برای نیازمندان نیست.

شماره خیریه‌های کمک به نیازمندان

دسترسی به شماره تلفن خیریه، یکی از دغدغه­‌های افراد نیکوکار است. سواستفاده افراد سودجو و همچنین منفعت­طلبی بسیاری از کسانی که به اسم موسسه خیریه، از اعتماد خیرین استفاده می­کنند؛ دلیلی برای ایجاد نگرانی­‌های فراوان برای افرادی شده است که قصد دارند به این موسسات کمک کنند. این موضوع، به ویژه برای افرادی که قصد ارائه کمک­های مالی دارند؛ به یکی از بزرگترین نگرانی‌­ها تبدیل شده است.

از این رو داشتن شماره خیریه معتبر که مورداعتماد افراد باشد و دغدغه‌­ای به غیر از بهبود شرایط افراد نیازمند در جامعه نداشته باشد؛ مهم­ترین عاملی است که افراد نیکوکار به آن احتیاج دارند. لیست شماره موسسه خیریه کمک به نیازمندان، سازمان­‌های مختلفی نام برده شده‌­اند که برای بهبود شرایط گروه‌­های مختلفی از افراد محتاج، تاسیس شده‌­اند. نیکوکاران می­توانند با توجه به خواست خود، خیریه موردنظر خود را انتخاب کنند و در طی تماسی با موسسه انتخاب شده، از تمامی شرایط ارائه کمک­‌های نقدی و سایر موارد، آگاه شوند تا بتوانند بهتر تصمیم بگیرند.

لیست شماره موسسات خیریه

موسسات خیریه با توجه به کمبود تسهیلات لازم برای رفع نیازهای افراد در جامعه، به وجود آمده­‌اند و تمامی هدف آنها، کمک به نیازمندانی است که بنا بر دلایل مختلف، به کمک‌­های افراد نیکوکار محتاج هستند. بسیاری از خیریه‌­ها، بر اساس کمک داوطلبانه افراد شکل گرفته و به فعالیت خود ادامه می­‌دهند؛ از این رو، کمک­‌های نقدی یا سایر کمک­‌های داوطلبانه، کمک بسیاری به بهبود فعالیت­‌های آنها می­کند. در ادامه، لیست متنوعی از شماره تلفن خیریه آورده شده است تا تصمیم‌­گیری برای افراد مختلفی که قصد ارائه کمک‌­های مختلف دارند؛ راحت‌­تر شود.

خیریه امام رضا در تهران

این سازمان خیریه در شهر تهران، در راستا کمک به نیازمندان در تمامی زمینه­‌ها فعالیت می­کند. خیریه امام رضا تلاش می­‌کند تا با کمک افراد نیکوکار و خیرین محترم، نیازهای مختلف افراد محتاج جامعه را شناسایی کند و برای رفع آنها، بکوشد. شماره خیریه امام رضا که در شهر تهران قرار دارد؛ همواره در دسترس افراد نیکوکار قرار گرفته است.

شماره تلفن خیریه امام رضا: 88555555

خیریه مهرپروران امید

این سازمان که در طول سال­‌های فعالیت خود، کوشیده است تا کمک بزرگی برای رفع نیاز افراد محتاج باشد؛ همواره پذیرا دریافت کمک‌­های نقدی و حمایت­‌های افراد نیکوکار است تا بتواند در راستا بهبود فعالیت‌­های خود، گام موثری بردارد. شماره تلفن خیریه مهرپروران امید، در دسترس افراد مختلف قرار دارد تا بتوانند از شرایط ارائه کمک به این موسسه، آگاه شوند. حوزه فعالیت این موسسه خیریه، بیشتر در زمینه یاری رساندن به نیازمندان و معلولان است و در راستا تهیه مسکن و نظیر این موارد، می‌­کوشد.

شماره خیریه مهرپروران امید: 22297247

بنیاد دست‌های مهربان

حوزه فعالیت این موسسه خیریه، در راستا حمایت از تمامی نیازمندان است اما بیشتر تمرکز آن، بر روی حمایت از زندانیان است تا بتواند به افرادی که به خاطر جرائم غیرعمد یا جرم­های سبک، به زندان افتاده­اند؛ کمک کند و شرایط آزادی آنها را فراهم کند. بنیاد دست­های مهربان، در زمینه کمک به افراد محتاج در تمامی حوزه­ها نیز فعالیت می­کند.

شماره تلفن خیریه بنیاد دست­های مهربان: 66421129

موسسه خیریه محبان ایتام حضرت علی (ع)

حضور این سازمان خیریه در شهر تهران، سبب شده است که زندگی برای ایتام بسیاری که به دلایل مختلف از جمله سوانح رانندگی، بلایا طبیعی، جنگ، جرم­های قضایی، اعتیاد، مرگ و میرهای مختلف عادی یا اجتماعی، یتیم شده­اند؛ تا حدی راحت­تر شود. حمایت از این کودکان، در دسته اول اولویت­های موسسه خیریه محبان ایتام حضرت علی (ع) قرار دارد و در این زمینه می­کوشد.

این نهاد مردمی که از سال 1376 به عنوان یک بنیاد خودجوش شروع به فعالیت کرد؛ با گذشت سالها تبدیل به موسسه خیریه­ای شد که با فداکاری و از خودگذشتگی افراد بسیاری که به صورت گمنام در این زمینه فعالیت می­کردند؛ شعاع گسترده­تری از نیازهای جامعه را تحت پوشش قرار داد و شرایط زندگی راحت­تر برای تعداد زیادی از ایتام را فراهم نمود.

این سازمان خیریه در سال 1383 به ثبت رسید تا فعالیت­های خود به صورت گسترده­تر به جامعه عرضه کند و بتواند پاسخگو نیازهای زیادی از ایتام جامعه باشد. تلفن این سازمان نیز در دسته شماره تلفن خیریه نیکوکاران قرار دارد که افراد بسیاری به دنبال دسترسی به آن هستند.

شماره موسسه خیریه محبان ایتام حضرت علی (ع): 33982117

موسسه خیریه پیوند دو گل

این سازمان خیریه در راستا حمایت از زوج­های جوانی که قصد تشکیل زندگی مشترک با یگدیگر را دارند؛ فعالیت می­کند. برخی از فعالیت­های این موسسه، شامل مواردی نظیر تامین جهیزیه و مایحتاج زندگی زوج­های جوان، تسهیل شرایط ازدواج آنها و همچنین تهیه مسکن برای آنها، است. یکی دیگر از امکاناتی که این موسسه خیریه برای زوج­های جوان فراهم می­کند؛ ارائه خدمات ماه عسل و تسهیلات شروع زندگی مشترک است.

این سازمان خیریه، در راستا از بین بردن موانع سر راه جوانان برای ازدواج، تاسیس شده است و در طول سال‌های فعالیت خود، به همین منظور تلاش می­کند. این موسسه، قصد دارد که با ارائه خدمات گوناگون، شرایط را برای ازدواج افرادی که وسع مالی کافی ندارند؛ آسان­تر کند و برای برگزاری یک مراسم آبرومندانه و شروع زندگی مشترک آنها، تلاش کند.

شماره تماس خیریه‌

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی