بنیاد دانش

توزیع کتاب بنیاد دانش برای ارتقا سلامت روان بورسیه‌ها

توزیع کتاب

مردم هنگام غذا خوردن در شب چراغ روشن می‎کنند تا با چشم خود ببینند چه طعامی می‎خورند ولی در تغذیه‎ روانی خود همّت ندارند تا چراغ عقل را با شعله‎ علم روشن کنند که از غذای آلوده مصون بمانند و دچار عوارض نادانی و گناه در عقاید و اعمال خود نشوند. (قسمتی از نهج‌البلاغه) توزیع کتاب بنیاد دانش

کودکان و نوجوانان کم‌برخوردار همواره به دلیل اختلاف سطح کیفی معیشت خود و تجربیات تلخ‌تری که در زندگی داشته‌اند، به نسبت بیشتر از گروه‌های سنی مشابه در معرض آسیب‌های روانی هستند.

در همین راستا، بنیاد دانش همواره در راستای ارتقای سلامت روان و افزایش سطح آگاهی کودکان و نوجوانان در زمینه‌های مختلف روانشناسی و مهارت‌های زندگی، تلاش می‌کند تا میزان آسیب‌های روحی و روانی را در بورسیه‌های خود کاهش دهد.

 به این منظور با توزیع کتاب “هفت عادت نوجوانان موفق” برای بورسیه‌های پایه‌های نهم، دهم و یازدهم، تلاش کردیم تا گامی به سوی این هدف برداریم و با اجرای یک طرح کتابخوانی‌، آنان را در زمینه شناسایی و بهبود عوامل موفقیت‌زا یاری دهیم.

لازم به ذکر است که تمامی کتاب‌ها به یاری ” انتشارات معیار علم ” با سی و پنج درصد تخفیف تهیه شد و به صورت رایگان در اختیار بورسیه‌ها قرار گرفت.

گزارش تصویری توزیع کتاب بنیاد دانش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

توزیع کتاب
توزیع کتاب
توزیع کتاب
توزیع کتاب

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی