بنیاد دانش

جشن گلریزان مهر بنیاد دانش

همبستگی‌های انسانی در هر حالتی و به هر صورتی، لحظه‌ای باشکوه از اوج عواطف انسانی را رقم می‌زند و اگر این همبستگی‌ با هدفی متعالی، در راستای تسکین آلام بشری باشد، به یقین، باشکوه‌ترین صحنه هستی را خلق می‌کند. اما اگر این همبستگی، در راستای تسکین آلام ایران عزیزمان باشد، قلب هر ایرانی را به شور عشق می‌افکند و این احساس همبستگی را در عمیق‌ترین نوع خود به جان می‌نشاند.

ما نیز در مجموعه بنیاد دانش، به لطف خالق یکتا و با حضور گرم مسئولین و همیاران گرامی توانستیم تا به سهم خود، این همبستگی عاشقانه را در گوشه‌ای از ایران عزیزمان به منصه ظهور برسانیم.

به این ترتیب، جشن گلریزان بنیاد دانش با هدف ارتقای سطح کیفی حمایت‌های مالی و معنوی از دانش‌آموزان و دانشجویان مستعد و کم‌برخوردار، در روز چهارشنبه، مورخ هفتم اردیبهشت‌ماه با حضور بیش از صد و پنجاه نفر در “هتل پرشین پلازا” برگزار شد که به یاری همیاران محترم بنیاد دانش، در کنار ثبت‌نام همیاران جدید برای افراد بورسیه، مبلغ قابل توجهی در راستای تحقق این مهم جمع‌آوری شد که جزئیات حمایت‌های انجام شده به شرح ذیل است :

۱- جمع‌آوری حدود یک میلیارد و صد میلیون تومان تعهد پرداخت نقدی.

۲-  ثبت‌نام بیش از دویست همیار جدید برای حمایت از افراد بورسیه.

لازم به ذکر است که در جشن گلریزان بنیاد دانش، گزارش سالانه فعالیت‌ها در قالب موشن‌گرافی و همچین توزیع کاتالوگ، خدمت همیاران گرامی معرفی شد تا به صورت کامل، گزارش حمایت‌های جمع‌آوری شده و شرح نحوه تخصیص منابع مالی در بخش‌های مختلف خدمت همیاران ارائه شود. همچنین سخنرانان محترم این مراسم نیز با بیانات خود، بخشی از فعالیت‌های مربوطه را تشریح کردند. سخنرانان این مراسم :

1- مهندس فراهانی؛ رئیس هیأت مدیره بنیاد دانش.

2- مهندس شرافت؛ مدیرعامل بنیاد دانش.

3- دکتر سیّاری؛ خیّر و مدیر دفتر زهان بنیاد دانش.

4- مهندس احسان‌فر؛ مدیرعامل هولدینگ همگامان توسعه سیستان و بلوچستان.

5- دکتر محبّی؛ عضو هیئت مدیرة بنیاد دانش.

جشن گلریزان
جشن گلریزان

همچنین در پایان جشن گلریزان، مراسم افطاری و شام برگزار شد که تمام هزینه‌های مربوط به آن، توسط خیّرین بنیاد دانش پرداخت شد.

در پایان یادآور می‌شویم که هدف عالی مجموعه دانش از این جشن گلریزان و تمام فعالیت‌های خود، تحقق آرمان “عدالت آموزشی” برای تمام فرزندان ایران زمین است که اگر گامی در راستای تحقق این مهم برداشته شده است، جز به یاری همیاران عاشق بنیاد دانش، میسّر نبوده است. به همین عنوان، برای تمام همیارانی که در طی این‌ سال‌ها، چنین لحظات معنوی و عاشقانه‌ای را رقم زده‌اند، هم‌نوا با مولانا، می‌گوییم :

گر تو را بخت یار خواهد بود

عشق را با تو کار خواهد بود

عمر بی‌عاشقی مدان به حساب

کان برون از شمار خواهد بود

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی