بنیاد دانش

برگزاری دوره MBA مجازی برای بورسیه‌های بنیاد دانش

دوره آموزشی مدیریت MBA از آن دسته آموزش‌های پر رونقی است که در سال‌های اخیر بسیار پرطرفدار بوده است. MBA مخفف عبارت Master of Business Administration است. افرادی که به طور خاص نیازمند علوم مرتبط با مدیریت هستند، این دوره‌ها را می‌گذرانند. موسسه بنیاد دانش با توجه به نیاز بورسیه‌ها، دوره‌های مختلفی را برای آن‌ها برگزار می‌کند تا بتوانند با کسب مهارت‌های مختلف، مسیر شغلی درستی را برای خود برگزینند. جلسه دوم دوره MBA مجازی برای بورسیه‌های بنیاد دانش در تاریخ 7 بهمن ماه با تدریس جناب دکتر شجاع برگزار شد.

دوره MBA مجازی برای بورسیه‌های بنیاد دانش

اطلاعات مربوط به جلسه اول این دوره در گزارش برگزاری دوره آموزشی MBA برای بورسیه‌های بنیاد دانش به طور کامل نوشته شده است. دکتر اسماعیل شجاع، مشاور مدیریت، استراتژی، بازاریابی و برند هستند که در این دوره‌ها به دانشجویان بورسیه بنیاد دانش تدریس می‌کنند. فارغ‌التحصیلان تمام رشته‌ها مخاطب این دوره هستند. افراد با شرکت در این دوره‌ها می‌توانند مهارت‌های مدیریتی فوق‌العاده‌ای را بیاموزند که علاوه بر تاثیر در کسب‌و‌کارشان، در زندگی شخصی و مدیریت آن هم بهتر می‌توانند عمل کنند.

دوره‌های مجازی MBA با تدریس دکتر شجاع به طور همزمان برای دانشجویان نمایندگی‌های مختلف بنیاد دانش همچون اروند، زابل، زاهدان، سراوان، اهواز، خاش و تهران برگزار می‌شود.

از جمله اهداف مهمی که بنیاد دانش به دنبال تحقق بخشیدن آن‌ها است، فراهم کردن امکانات آموزشی مناسب برای مهارت‌آموزی تمام بورسیه‌ها و کمک کردن به آن‌ها در پیدا کردن مسیر شغلی مناسبشان است. از این رو برگزاری دوره‌ها و کارگاه‌های آموزشی آنلاین و مجازی می‌تواند خدمات یکسانی را برای همه دانشجویان بورسیه در تمام نمایندگی‌های بنیاد دانش ایجاد کند.

مسئولیت برگزاری این دوره‌‌ها را کمیته مهارت‌آموزی بنیاد برعهده دارد. شما می‌توانید جهت آشنایی بیشتر با وظایف این کمیته به صفحه مربوطه در وبسایت اصلی بنیاد مراجعه کنید.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی