بنیاد دانش

چکاپ و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش

 همان‌طور که می‌دانید یکی از خدماتی که بنیاد دانش برای بورسیه‌های تحت پوشش خود ارائه می‌دهد، خدمات پزشکی و دندانپزشکی است که به صورت کاملا رایگان انجام می‌شود. از این رو با توجه به تعهدی که بنیاد دانش نسبت به انجام خدمات دارد در هفته گذشته چکاپ دندانپزشکی و پزشکی ۷۰ بورسیه در نمایندگی زابل از توابع استان سیستان‌و‌بلوچستان انجام شد. در ادامه این مطلب می‌توانید خبر را به طور کامل بخوانید.

در هفته گذشته، چکاپ و ارائه خدمات پزشکی و دندانپزشکی 70 بورسیه بنیاد دانش از طرف این موسسه انجام شد. و با توجه به معاینات و اقدامات مشخص شد که 45 بورسیه، نیازمند عصب‌کشی، پرکردن، کشیدن دندان و جرم‌گیری هستند که اطلاعات تماس آن‌ها برای پیگیری و اقدامات لازم به بهداری داده شد.

در میان این افراد، اشخاصی که نیازمند داروهایی همچون قرص آهن و ویتامین‌ها هستند نیز شناسایی شده و اطلاعات و شماره تماس آن‌ها نیز لیست شده است تا در اسرع وقت جهت ارائه این قرص‎‌ها اقدام شود.

بنیاد دانش معاینه و درمان دندان بورسیه‌ها را به صورت کاملا رایگان و همزمان در تهران و نمایندگی‌هایی که تحت پوشش دارد، انجام می‌دهد.

تزریق واکسن کرونا

با توجه به هماهنگی انجام شده با دانشگاه علوم پزشکی زابل، واکسن کرونای، ۱۲ بورسیه و خانواده‌هایشان در دفتر بنیاد دانش زابل تزریق شد .

تزریق واکسن کرونا

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی