بنیاد دانش

همایش پزشکی و مشاوره در نمایندگی زابل بنیاد دانش

موسسه بنیاد دانش معتقد است حمایت تحصیلی فقط در گرو تامین هزینه تحصیل بورسیه‌ها محقق نمی‌شود بلکه باید نیازهای دانش‌آموزان از تمام جهات مورد توجه قرار داد تا بستری مناسب برای رشد و بالندگی و پیشرفت تحصیلی آنان به‌وجود آید. در این راستا بنیاد دانش همواره به برگزاری رویدادهای آموزشی و بهداشتی برای بورسیه‌ها و خانواده‌هایشان اهتمام می‌ورزد. در ادامه گزارشی بخوانید درباره یکی از همین رویدادها که در نمایندگی زابل بنیاد دانش برگزار شد.

برگزاری همایش پزشکی و مشاوره برای خانواده بورسیه‌ها در زابل

در تاریخ 30 تیر 1401 همایش پزشکی و مشاوره در دانشگاه علوم پزشکی زابل برقرار شد. در این همایش 68 مادر از بورسیه‌های نمایندگی زابل بنیاد دانش حضور به‌هم رساندند. شروع این همایش 9:30 صبح بود و تا ساعت 12 ظهر ادامه داشت.

سخنرانان همایش پزشکی و مشاوره برای خانواده بورسیه‌ها در نمایندگی زابل بنیاد دانش

  • سرکار خانم یزدان جو نماینده خانه بهداشت زابل
  • سرکارخانم خواجه داد کارشناس ارشد مامایی
  • سرکار خانم دکتر راشکی مشاور کلینیک و مشاور آموزش و پرورش

برنامه‌های اجرا شده درهمایش پزشکی و مشاوره نمایندگی زابل بنیاد دانش

ابتدای همایش با پخش قرآن و سرود جمهوری اسلامی ایران مزین شد. سپس سرکار خانم خواجه داد در مورد مسائل بهداشت عمومی بانوان صحبت نمودند و به سوالات حضار پاسخ دادند. ایشان داوطلب شدند تا در چند نوبت مادران بورسیه‌ها را در مطب‌شان به صورت رایگان معاینه و چکاپ کنند.

در بخش بعدی سرکار خانم راشکی با موضوعاتی چون فرزندپروری، نحوه برقراری ارتباط مادران با فرزندان، استرس، آسیب‌های جامعه بخصوص تلفن همراه صحبت نمودند .

سپس جلسه توجیهی مادران درباره برگزاری پایگاه تابستانی برگزار شد.

در پایان مراسم بین مادران مواد شوینده‌های اهدایی شرکت صحت و سبد مواد غذایی، اهدایی از طرف خیرین و دفتر مرکزی، بین مادران توزیع گردید.

در زیر تصاویری از این رویداد را مشاهده می‌کنید.

نمایندگی زابل بنیاد دانش
نمایندگی زابل بنیاد دانش
نمایندگی زابل بنیاد دانش

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی