بنیاد دانش

برگزاری جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

[vc_row][vc_column][vc_column_text]

جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش برای تعیین هیئت مدیره جدید و ارائه صورت‌های مالی حسابرسی شده منتهی به سال مالی 1399 در تاریخ 16 آذر به همت و بانی شدن آقای دکتر زاغی در هتل پرشین پلازا در قالب مسئولیت اجتماعی برگزار شد. در ادامه این مطلب می‌توانید شرح کامل این جلسه را بخوانید و درباره وقایع آن مطلع شوید.

گزارش کامل جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

ضمن سپاس فراوان از جناب دكتر زاغي بابت پذيرايي گرم ايشان از اعضای محترم هیئت امنا و ساير همكاران دفتر كه در مجمع شركت كرده بودند. به لطف خداوند مجمع  بنياد به‌طور فوق‌العاده، ديروز در هتل پرشين پلازا و با ميزباني جناب آقاي دكتر زاغي برگزار گرديد.
در اين مراسم پس از تلاوت قرآن مجيد و سرود ملي و خوش‌آمدگویی توسط جناب فراهاني رياست محترم هیئت مديره، گزارش عملكرد تيرماه ٩٩ لغايت خرداد ١٤٠٠ و همچنين پرزنت برنامه و بودجه سال تحصيلي ١٤٠٠-١٤٠١ توسط ایشان انجام گرديد، سپس با حضور آقايان سليمي آشتياني، احسانفر و دكتر گروسي، هیئت رئيسه مجمع تشكيل و پس از آن گزارش جناب شهرابي به‌عنوان بازرس اصلي ارائه گرديد و صورت‌هاي مالي حسابرسي شده منتهي به سال مالي ١٣٩٩ مورد تاييد و تصويب مجمع قرار گرفت.

در ادامه جناب آقاي حميدرضا زمانيان استعفاي خود را از حضور در هیئت امنای بنياد تقديم هیئت رئيسه مجمع نمودند و علي‌رغم ميل تمامي اعضای حاضر و با اصرار ايشان استعفا مورد پذيرش قرار گرفت.

برگزاری جلسه مجمع سالانه بنیاد دانش

سپس جناب دكتر محبي به‌عنوان يكي از پيشكسوتان هيات امنا و هيات مديره با ايراد حديثي از حضرت علي(ع) در مورد لزوم و فوايد انجام كار خير ايراد سخن نمودند و پس از آن راي‌گيري براي انتخاب بازرس اصلي و علي‌البدل صورت گرفت و از مجموع شركت‌كنندگان كه ٣١ نفر (٢٢ نفر به‌صورت حضوري ٩ نفر هم به‌صورت وكالتي) بودند، تعداد ٢٨ نفر در راي‌گيري شركت کردند و آقای حميدرضا شهرابي به‌عنوان بازرس اصلي و آقاي دكتر حسين بهرامي به‌عنوان بازرس علي‌البدل مجددا انتخاب گرديدند.
در انتها پس از انجام فريضه نماز و صرف شام، جلسه خاتمه يافت.

 [/vc_column_text][/vc_column][/vc_row][vc_row][vc_column][us_btn label=”اخبار دی 1400 بنیاد دانش را بخوانید” link=”url:https%3A%2F%2Fmag.bonyaddanesh.org%2Fthe-latest-news-of-january%2F” align=”center” css=”%7B%22default%22%3A%7B%22background-color%22%3A%22_chrome_toolbar%22%7D%7D”][/vc_column][/vc_row]

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی