بنیاد دانش

گزارش عملکرد اسفند ماه 1400 بنیاد دانش منتشر شد

موسسه بنیاد دانش با هدف شفاف‌سازی و اعتمادسازی، هر ماه گزارش فعالیت‌ها و عملکردهای انجام شده در طی ماه را منتشر می‌کند. گزارش‌هایی که ماهانه ارائه می‌شود؛ شامل فعالیت‌های واحدها و بخش‌های مختلف بنیاد دانش در نمایندگی‌های خود در شهر‌های مختلف هستند. در این مطلب به مرور خلاصه‌‌ای از گزارش اسفند ماه می‌پردازیم. شما می‌توانید برای مطالعه سایر گزارشات به بخش اخبار مجله بنیاد دانش مراجعه کنید.

فصل‌های مختلف گزارش اسفند ماه ۱۴۰۰ بنیاد دانش

گزارش ارائه شده در اسفند ماه بنیاد دانش شامل فعالیت‌ها و عملکرد موسسه بنیاد دانش در این ماه است. موسسه بنیاد دانش تلاش دارد به طور مستمر همراهان بنیاد دانش را در جریان آخرین اخبار و اتفاقاتی که در موسسه اتفاق می‌افتد، قرار دهد. در این گزارش درباره

  • عملکرد بنیاد دانش در اسفند ۱۴۰۰
  • دستاوردهای اسفند ۱۴۰۰
  • نگاه آماری به عملکرد بنیاد دانش
  • ارزش خدمات بنیاد دانش
  • معرفی نمایندگی‌های بنیاد دانش
  • داستان زندگی یک بورسیه

می‌خوانیم. در هر بخش فعالیت‌ها، نتایج، شفافیت‌های مالی به طور کامل توضیح داده شده است. در آخر این گزارش شما می‌توانید داستان موفقیت یکی از بورسیه‌های تحت حمایت بنیاد دانش را بخوانید.  شما می‌توانید با کلیک بر روی این لینک گزارش اسفند ماه ۱۴۰۰ بنیاد دانش را مطالعه نمایید.

هدف بنیاد دانش ارتقای سطح کیفیت تحصیلی بورسیه‌ها و کاهش دغدغه‌های مختلف آن‌هاست. بنیاد دانش تلاش دارد کمک‌های مردمی را برای شکوفایی استعدادها و کاهش مشکلات دانش‌آموزان نیازمند، با خود همراه سازد. فعالیت‌های بنیاد دانش در گرو کمک‌های مالی مردمی و همکاری همیاران نیکوکار از قشرهای مختلف همچون معلمان، پزشکان، مشاوران و … است. این موسسه با پشتکار و تلاش فراوان سعی دارد در چارچوب شرایط بومی ایران و بر اساس ارزش‌های اخلاقی اسلامی به دانش آموزان مستعد و نیازمند یاری دهد، و تلاش می‌کند تا ضمن تعامل با مخاطبان، در پر کردن خلأهای موجود در زندگی دانش‌آموزان بورسیه بنیاد کمک‌رسانی داشته باشد.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی