بنیاد دانش

معاینات پزشکی بورسیه‌های بنیاد در نمایندگی اهواز

در تاریخ 15 دی ماه، تعدادی از پزشکان نیکوکار متخصص و عمومی در نمایندگی اهواز، تعداد 79 نفر از بورسیه‌ها و خانواده‌هایشان را معاینه کردند. معاینات پزشکی بورسیه‌های بنیاد از جمله خدمات مهمی است که از اهمیت بالایی برخوردار است. سلامتی یکی از پیش زمینه‌های تحصیل و شکوفایی استعداد است، از این رو یکی از مهم‌ترین خدمات موسسه خیریه بنیاد دانش برای بورسیه‌های تحت پوشش است.

معاینات پزشکی بورسیه‌های بنیاد توسط پزشکان نیکوکار

سلامت بورسیه‌های بنیاد دانش از مهم‌ترین دغدغه‌های موسسه بنیاد دانش است. یکی از خدماتی که موسسه بنیاد دانش در اختیار بورسیه‌ها قرار می‌دهد، خدمات پزشکی و بهداشتی است. خدمات پزشکی بنیاد دانش به صورت کاملا رایگان در اختیار بورسیه‌ها قرار می‌گیرد. در بسیاری از نمایندگی‌هایی که بنیاد دانش در آن‌ها فعالیت می‌کند، به دلیل کمبود خدمات بهداشتی و پزشکی، احتمال بیماری بالاست و درصورت بروز بیماری برای بورسیه‌ها، امکان تداخل و ایجاد خلل در تحصیل ایجاد می‌شود. از این رو به دلیل پیشگیری و کاهش بیماری‌ها و مشکلات بهداشتی، موسسه بنیاد دانش خدمات پزشکی و معاینه به بورسیه‌ها ارائه می‌دهد.

دوشنبه، پانزدهم دی ماه، تعدادی از پزشکان عمومی و متخصص نیکوکار و فعال در موسسه بنیاد دانش در نمایندگی اهواز گرد آمدند و در پروسه معاینه، تعداد 79 بورسیه به همراه خانواده معاینه شدند و تحت مشاوره پزشکی قرار گرفتند. این معاینات و مشاوره‌های پزشکی می‌تواند وجود هر گونه مشکل را برای بورسیه‌ها، تشخیص دهد و با پیگیری از بروز مشکلات بزرگتر جلوگیری کند.

خدمات پزشکی و معاینه برای بورسیه‌ها و خانواده‌های آن‌ها شامل چشم‌پزشک، تغذیه، داخلی، روانشناس، آزمایشگاه، شنوایی‌سنجی، مامایی، متخصص زنان، غربالگری، رادیولوژی بود. همچنین داروخانه و دارو نیز در میان خدمات ارائه شده بود.

معاینات پزشکی بورسیه های بنیاد در نمایندگی اروند
معاینات پزشکی بورسیه‌های بنیاد در نمایندگی اهواز

 

برای اطلاع از سایر اخبار بنیاد می‌توانید به بخش اخبار  مجله بنیاد دانش  مراجعه کنید.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی