بنیاد دانش

جشن تولد فرزندان بنیاد دانش متولد فصل بهار برگزار شد.

پس از پشت‌سر گذاشتن پیک‌های متوالی کرونا که فرصت گردهمایی بنیاد دانش با عزیزان بورسیه‌ را از ما می‌گرفت، خوشبختانه به لطف خداوند و با تلاش‌های مستمر کادر درمان، این فرصت مهیّا شد تا باری دیگر با برگزاری جشن‌های تولد ماهانه، در یک فضای شاد و صمیمی، در خدمت فرزندان بنیاد و خانواده‌های محترم‌ آنان باشیم. با توجه به تعطیلات عید نوروز و ایام ماه مبارک رمضان در اردیبهشت‌ماه و همچنین، شروع فصل امتحانات دانش‌آموزان و دانشجویان، تصمیم بر آن شد تا جشن تولد متولدین فصل بهار با هم ادغام شده و به صورت یک‌جا، در دفتر تهران بنیاد دانش برگزار شود.

جشن تولد فرزندان بنیاد

این جشن در روز پنجشنبه، مورخ بیست و نهم اردیبهشت‌ماه از ساعت 16 الی 18 در کافه‌ی مجموعه سمن‌ها برگزار شد و تمامی بورسیه‌های ساکن شهر تهران که متولد فصل بهار بودند، در این مراسم حضور داشتند. این مراسم در حالی برگزار شد که بورسیه‌ها از دلیل دعوت خود به مراسم اطلاعی نداشتند و همین امر باعث شد تا در لحظه ورود به سالن، برق شادی و هیجان در چشمان فرزندان بنیاد موج بزند و برای بنیاد دانش نیز، روزی به یادماندنی به یادگار بماند.

جشن تولد فرزندان بنیاد

در این مراسم، پس از عرض خیر مقدم توسط مسئولین بنیاد به بورسیه‌های گرامی و گفتگویی صمیمی با آن‌ها، عزیزان بورسیه با یکدیگر عکس یادگاری گرفتند و پس از دریافت کارت هدیه و پذیرایی، این جشن پایان یافت. همچنین در این مراسم، با حضور گروه موسیقی که اجرای آنان با همکاری بورسیه‌ها همراه بود، در تمام طول مراسم فضای مفرحی برای فرزندان بنیاد حاصل شد.

بی‌شک احساس خوب رضایتی که در پایان مراسم در چهره‌ فرزندان بنیاد و مادرانشان پدیدار بود، از زیباترین لحظات حضور ما در بین این عزیزان بود.

جشن تولد فرزندان بنیاد

بنیاد دانش در کنار آرمان خود، که تلاش در راستای برقراری «عدالت آموزشی» و ارتقای سطح «برابری فرصت‌های تحصیلی و شغلی» در بین کودکان و نوجوانان مستعد و کم‌برخوردار ایران‌زمین می‌باشد، همواره کوشش می‌کند تا با برگزاری مراسم‌ها و جشن‌های مختلف، پیوند مهر و همدلی را در بین فرزندان بنیاد و این مجموعه حفظ کند و این ارتباط را زنده نگه دارد. به‌یقین این امر، در راستای ارتقای سلامت روان و همچنین ارتقای سطح انگیزه در بین بورسیه‌ها در جهت حرکت این عزیزان به سوی موفقیت در عرصه‌های مختلف علمی و شغلی، می‌تواند نقش مهمی ایفا کند.

با آرزوی ایرانی پر از امید و مهر برای تمام فرزندان مستعد و کم‌برخوردار ایران‌زمین.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی