بنیاد دانش

تست استعدادیابی از بورسیه‌‌های اروند

یکی از مهم‌ترین فاکتورهایی که امروزه در زندگی ارزش بالایی دارد، زمان است. زمان از جمله مواردی است باید خرج کنیم تا تخصصی را فرا بگیریم. استعدادیابی یکی از رویکردهای درست در جوامع پیشرفته است. کشف و یافتن استعداد در کودکی و نوجوانی موجب تربیت افراد متخصص و مستعد می‌شود. استعدادیابی کودکان، فرصت تمرکز درست بر روی علاقه و استعداد شخص را ایجاد می‌کند و علاوه بر بازخورد مستقیم بر روی آینده درخشان فرد، بر افزایش سطح کارایی نیروی کار به صورت غیرمستقیم تاثیر دارد. از این رو موسسه بنیاد دانش به فکر استعدادیابی کودکان و نوجوانان است تا بتواند با سرمایه‌گذاری درست بر روی کودکان و نوجوانان، موجب بالا بردن کارایی و بهبود آینده آن‌ها شود. کمیته حمایت از استعدادهای خاص بنیاد دانش با برگزاری تست استعدادیابی از بورسیه‌های اروند، به پیشبرد این اهداف جامه عمل می‌پوشاند. در ادامه می‌توانید شرح کامل این خبر را بخوانید.

تست استعدادیابی از بورسیه‌های مقاطع مختلف در نمایندگی اروند

تست استعدادیابی از بورسیه‌های مقطع ابتدایی، متوسطه اول، دیپلم و دانشجو‌ها در تاریخ 1400/10/23 انجام شد. تست استعدادیابی این افراد در حوزه های مختلف سرود و مدیحه، نمایش و تئاتر، قرائت قرآن، مدیریت برنامه و تدارکات، اجرای برنامه، استندآپ کمدی و خوانندگی برگزار شد.

این افراد با توجه به استعدادهایی که دارند، گروه‌بندی می‌شوند و  به اساتید مجرب در این زمینه معرفی خواهند شد. در این مراسم اساتید محترم جناب آقای شاهین خزلی از اساتید مجرب و به‌نام قرآن، جناب آقای حسین مقدم در زمینه مجری‌گری، فن بیان و فتوشاپ، جناب آقای حسین پوریده در زمینه تئاتر، جناب آقای سعید جلال پور در زمینه سرود و تواشیح حضور داشتند.

لازم ب‍‌ه‌ ذکر است در هر کدام از این زمینه‌ها از بورسیه‌های علاقه‌مند تست گرفته شد. هدف از این جلسات شناخت توانایی‌های بورسیه‌ها و استفاده بهینه از آن‌ها در برنامه و مراسمات آتی و قابل اجرا در بنیاد دانش و همچنین توانمندسازی آن‌ها در زمینه‌های فرهنگی و هنری و توسعه فردی است.

گالری تصاویر تست استعدادیابی از بورسیه‌های مقاطع مختلف

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی