بنیاد دانش

آخرین اخبار دی ماه 1400 بنیاد دانش

در روزهای پایانی دی ماه در نمایندگی بنیاد دانش چه گذشت؟ آخرین اخبار دی ماه در موسسه بنیاد دانش به این شرح است که در هفته جاری کمیته حمایت تحصیلی بنیاد دانش زاهدان و اعضاء کمیته‌های بنیاد دانش دیداری با دکتر میرعبدی عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان استان و مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان داشتند. کارگاه دو روزه  آموزشی استارت آپ صادراتی با تدریس دکتر مظفر ناصری و خانم دکتر عبداللهی در نمایندگی اروند برگزار شد. ریاست محترم آموزش و پرورش زاهدان جناب آقای دکتر نارویی به اتفاق معاونین به صورت سرزده در دفتر بنیاد دانش زاهدان حضور پیدا کردند و از زحمات بنیاد دانش و فعالیت‌هایشان تشکر و قدرانی کردند. توضیحات کامل آخرین اخبار دی ماه بنیاد دانش را می‌توانید در ادامه مطلب بخوانید.

آخرین خبرهای موسسه بنیاد دانش در هفته‌ی پایانی دی‌ماه

نمایندگی اروند:

کارگاه دو روزه‌ی آموزشی استارت‌ آپ صادراتی با تدریس دکتر مظفر ناصری، مشاور وزارت صمت و خانم دکتر عبداللهی، کارشناس مسائل تعهدات ارزی صادرات در اروند برگزار شد. در این کارگاه 11 نفر از بورسیه‌ها و مادران بورسیه‌های نمایندگی اروند شرکت کردند. کارگاه استارت آپ در تاریخ‌های 29 و 30 دی ماه سال 1400 به صورت حضوری و مجازی در اتاق بازرگانی برگزار گردید.

هم چنین شما می‌توانید گزارشی مرتبط درباره کسب مقام دوم در اولین دوره امیدآپ توسط بورسیه بنیاد دانش در زابل را در این لینک بخوانید.

نمایندگی زاهدان:

جلسه مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و دکتر میرعبدی

در هفته گذشته جلسه‌ای با حضور دکتر میرعبدی، عضو هیئت علمی دانشگاه فرهنگیان استان و مدیر کل جدید آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و اعضای هیئت نمایندگی بنیاد دانش زاهدان برگزار شد. در این جلسه گزارشی از عملکرد بنیاد و همچنین درباره ظرفیت‌های فی مابین برای رسیدن به اهداف صحبت شد.

مدیر کل محترم آموزش و پرورش ضمن تشکر از خدمات موسسات خیریه به‌خصوص موسساتی که به حمایت تحصیلی از دانش‌‍آموزان بی‌بضاعت و محروم از نعمت پدر با شاخص فقر پرداختند؛ و به لزوم حمایت آموزش و پرورش و ایجاد تعامل بیشتر و بهره‌گیری از ظرفیت طرفین در باروری استعداد‌های پنهان استان تاکید کردند. ایشان درباره آمادگی آموزش و پرورش استان در استفاده از فضاهای آموزشی کارگاه‌ها و آزمایشگاه‌ها و همچنین ظرفیت پژوهش‌سرای دانش‌آموزی و اردوگاه‌های تفریحی صحبت کردند.

آقای دکتر درباره فعالیت‌ها و بازدید های علمی و به‌خصوص ظرفیت‎‌‌های هنرستان‌ها در مهارت‌آموزی دانش‌آموزان تحت پوشش این موسسه تاکید کردند. ایشان ضمن تقدیر از تفکر زیبای بانیان موسسه بنیاد دانش، این تفکر را ناشی از حس مسئولیت اجتماعی و دغدغه‌مندی برای آینده فرزندان استان دانسته و از زحمات هیئت مدیره و مدیر عامل محترم بنیاد دانش قدردانی نمودند.

بازدید سرزده جناب آقای دکتر نارویی از دفتر بنیاد دانش زاهدان

در ادامه آخرین اخبار دی ماه، پنج شنبه 30 دی ماه 1400 ریاست محترم آموزش و پرورش زاهدان، جناب آقای دکتر نارویی به اتفاق معاونین به صورت سرزده در دفتر بنیاد دانش زاهدان حضور پیدا کردند.

آقای دکتر نارویی در این دیدار از زحمات بنیاد دانش در شکوفایی استعداد‌های دانش‌آموزان حاشیه شهر زاهدان صحبت کردند. همچنین از کمک‌های مکمل بنیاد دانش به‌خصوص در بخش مشاوره کنکور برای دانش‌آموزان مدارس حاشیه شهر زاهدان تشکر و قدردانی نمودند. ایشان بنیاد دانش را بازوی توانمندی برای آموزش و پرورش دانسته و از خدمات گسترده بنیاد در امر آموزش بورسیه‌ها، خدمات مشاوره‌ای به‌خصوص، همچون مهارت‌آموزی و حرفه آموزی قدردانی نمودند.

در این جلسه گزارشی از تلاش‌های دفتر مرکزی بنیاد و مدیر عامل محترم و هیئت مدیره بنیاد ارائه شد. درباره حساسیت‌های این عزیزان و تلاش‌های خالصانه و شبانه روزی آن‌ها و پرسنل زحمت‌کش دفتر مرکزی صحبت شد. در ادامه این جلسه به کمیته‌های مختلف در توانمندسازی بورسیه‌ها در ابعاد مختلف همچون: مشاوره روحی روانی، بهداشتی، درمانی، حمایت تحصیلی، برگزاری کلاس‌های تقویتی و فوق‌برنامه حمایت از مادران و بسته‌های معیشتی توسط نمایندگی بنیاد دانش زاهدان اشاره شد. در پایان ریاست محترم آموزش و پرورش زاهدان ضمن تاکید بر اینکه تمامی ظرفیت‌های آموزش و پرورش در خدمت بورسیه‌های بنیاد دانش است، لوح تقدیری به پاس خدمات بنیاد در شکوفایی استعدادهای دانش‌آموزان به نمایندگی از سوی فرماندار محترم زاهدان و آموزش و پرورش به بنیاد دانش زاهدان اهدا گردید.

آخرین اخبار دی ماه

 

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی