بنیاد دانش

گفت و گویی صمیمانه با خانم اکرم نصیری؛ مشاور مدیرعامل در حیطه آموزش

در این ویدیو گفت و گویی داشتیم با مشاور مدیرعامل بنیاد دانش سرکار خانم نصیری؛ ایشان ضمن بیان تعریف واقعی کمک کردن، به نحوه کمک کردن بنیاد دانش به بورسیه‌ها می‌پردازند. ویدیوی گفت و گو با مشاور مدیر عامل بنیاد دانش را می‌توانید در زیر مشاهده کنید.

در زیر متن دقیق گفت و گو با سرکار خانم نصیری را می‌توانید مطالعه کنید.

متن گفت و گو با مشاور مدیر عامل بنیاد دانش ( در حیطه آموزش )

به نام خدا 
عرض سلام دارم خدمت همه‌ی فارسی زبانان جهان؛ به ویژه کسانی که همیار بنیاد هستند و مهربانی را که یکی از ویژگی‌های اصلی ما ایرانیان هست در بنیاد دانش به زیبایی در معرض نمایش می‌گذارند.
 
من اکرم نصیری هستم؛ مشاور مدیر عامل بنیاد دانش در حیطه و بخش آموزش.
 
وجه تمایز بنیاد دانش آنجایی است که حمایت را به معنای واقعی کلمه در مورد بورسیه‌ها اعمال می‌کند. حمایت واقعی و کمک واقعی تعریفش این است که: من به گونه‎‌ای به سمت مددجو بروم که در کوتاهترین زمان ممکن امکان استقلال را در این فرد فراهم شود؛ که این فرد بتواند خودش برگردد و بشود همیار بنیاد دانش.
 
این وجه تمایز اساسی‌ای است که ما در بنیاد به آن قائل هستیم و اعتقادمان این هست که بچه‌های ما باید در حین اینکه عزت نفس و اعتماد به نفسشان حفظ می‌شود، به گونه‌ای آموزش ببینند که آرام آرام دارای استقلال بشوند و یک خودکفایتی در آن‌ها شکل بگیرد و یاد بگیرند که رو پای خودشان بتوانند بایستند و زندگی‌شان را بتوانند بسازند، آنطور که دلشان می‌خواهد و برای جامعه‌شان می‌توانند مفید باشند و یک روزی دستی را بگیرند.

آخرین اخبار بنیاد دانش

همیار بورسیه

همیار تخصصی

کمک های نقدی